Kvalifikacije za PH – kadeti

2 min read
Kvalifikacije za PH

Kvalifikacije za PH

Stolnotenisači Brovinja Leo Bernaz i Josip Griparić osigurali su plasman na Prvenstvo Hrvatske za kadete osvojivši na Kvalifikacijskom turniru u Opatiji prvo i drugo mjesto. Do finala Bernaz je u grupi pobijedio Lesicu (Malinska), Brumnjaka (Opatija) i Bartolovića (Novigrad) po 3 : 0. Istim rezultatom je u 1/4 finalu bio bolji od Kožula (Srdoči), a u polufinalu je pobijedio Zidarića (Pula) 3 : 1. U finalu neizvjestan meč s klupskim suigračom Griparićem i pobjeda u petom setu 14 : 12.
Griparić je do finala redom pobijedio Šušnjića (Opatija) 3 : 0, Bogovića (Malinska) 3 : 1, Labinjana (Novigrad) 3 : 0, u 1/4 finalu Lesicu (Malinska) 3 : 1 te u polufinalu Strilčića (Malinska) 3 : 0.

U kategoriji kadetkinja nastupile su Sara Bernaz i Lucia Maria Fonović.

Bernaz je grupu prošla kao drugoplasirana s jednom pobjedom protiv Šušnjić (Opatija) 3 : 1, te porazom od Šakić (Malinska) 3 : 1. U 1/4 finalu je pobijedila Bogović (Malinska) 3 : 0, a u polufinalu je izgubila od kasnije pobjednice Vujičić (Pula) 3 : 1.
Fonović je u grupi poražena od Vujičić (Pula) i Babić Poljak (Opatija).

 

Kadeti

BERNAZ Leo

– Lesica Dominik (Malinska)

3 : 0 (8, 6, 5)

 

– Brumnjak Marko (Opatija)

3 : 0 (3, 5, 8)

 

– Bartolović Dominik (Novigrad)

3 : 0 (1, 1, 1)

1/4

– Kožul Ivano (Srdoči)

3 : 0 (4, 3, 1)

1/2

– Zidarić Petar (Pula)

3 : 1 (-11, 8, 5, 10)

Finale

– Griparić Josip (Brovinje)

3 : 2 (12, -8, 8, -4, 12)

 

GRIPARIĆ Josip

– Šušnjić Borna (Opatija)

3 : 0 (2, 5, 5)

 

– Bogović Ivan (Malinska)

3 : 1 (2, -11, 5, 6)

 

– Labinjan Liam (Novigrad)

3 : 0 (3, 5, 6)

1/4

– Lesica Dominik (Malinska)

3 : 1 (-9, 5, 5, 8)

1/2

– Strilčić Matija (Malinska)

3 : 0 (6, 8, 6)

Finale

– Bernaz Leo (Brovinje)

2 : 3 (-12, 8, -8, 4, -12)

 

            Kadetkinje

BERNAZ Sara

– Šakić Laura (Malinska)

1 : 3 (11, -11, -10, -8)

 

– Šušnjić Nea (Opatija)

3 : 1 (5, -8, 5, 6)

 

– Bogović Lana (Malinska)

3 : 0 (7, 8, 7)

1/2

– Vujičić Marina (Pula)

1 : 3 (-8, 7, -9, -6)

 

FONOVIĆ M. Lucia

– Vujičić Marina (Pula)

0 : 3 (-4, -3, -7)

 

– Babić Poljak Zara (Opatija)

0 : 3 (-4, -8, -8)

 

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.