Kvalifikacijski turnir za pozivni turnir 2. grupe za mlađe kadete i mlađe juniore

U nedjelju 23. 1. 2022. godine u Vrsaru, u sportskoj dvorani Saline održano je Ekipno prvenstvo PIG regije za juniore te. kvalifikacijski turnir za pozivni turnir 2. grupe za mlađe kadete i mlađe juniore.

Uspješan nastup imala je Sara Bernaz koja se osvajanjem prvog mjesta u kategoriji mlađih kadetkinja plasirala na Pozivni turnir 2. grupe. U grupi je pobijedila Bogović Mariju (Malinska) i Prpić (Sv. Jakov). Zatim je u polufinalu bila bolja od Bogović Lane (Malinska), a u finalu i od Kafadar (Srdoči).
U istoj kategoriji Fonović Maria Lucia je s jednom pobjedom i dva poraza bila treća u grupi.

U kategoriji mlađih kadeta Drndić Emanuel plasirao se u 1/4 finale s dvije pobjede protiv Ahela (Sv. Jakov) i Rajka D. (Jadran) te porazom od kasnijeg pobjednika Pulića (Vrsar). U 1/4 finalu je poražen od drugoplasiranog Kožula (Srdoči).

U kategoriji mlađih juniora nastupili su Leo Bernaz i Josip Griparić.
Bernaz je osvojio treće mjesto pobijedivši u grupi Šakića (Malinska) i Lukeza (Pazin), ali je zatim u polufinalu bolji od njega bio Strilčić (Malinska).
Griparić je u grupi poražen od kasnijeg pobjednika Mrkića (Pula) i drugoplasiranog Strilčića (Malinska).

 

Mlađe kadetkinje

Bernaz Sara

– Prpić Klara (Sv. Jakov)

3 : 0 (7, 1, 5)

 

– Bogović Marija (Malinska)

3 : 0 (3, 7, 12)

 

– Bogović Lana (Malinska)

3 : 0 (9, 15, 8)

 

– Kafadar Leona (Srdoči)

3 : 1 (7, 9, -7, 5)

 

Fonović Maria Lucia

– Lozančić Sara (Jadran)

3 : 0 (13, 5, 8)

 

– Bogović Lana (Malinska)

0 : 3 (-4, -8, -7)

 

– Ivčić Karla (Sv. Jakov)

0 : 3 (-7, 0, -2)

 

Mlađi kadeti

 

Drndić Emanuel

– Pulić Paolo (Vrsar)

0 : 3 (-4, -6, -4)

 

– Ahel David (Sv. Jakov)

3 : 0 (6, 1, 6)

 

– Rajko Dijego (Jadran)

0 : 3 (5, 1, 5)

1/4

– Kožul Ivano (Srdoči)

3 : 0 (-11, -4, -7)

 

Mlađi juniori

 

Bernaz Leo

– Šakić Adrian (Malinska)

3 : 0 (9, 4, 10)

 

– Lukez Leo (Pazin)

3 : 0 (3, 7, 3)

1/2

– Strilčić Matija (Malinska)

0 : 3 (-8, -6, -10)

 

Griparić Josip

– Strilčić Matija (Malinska)

0 : 3 (-7, -5, -6)

 

– Mrkić Andrej (Pula)

0 : 3 (-3, -7, -7)

Bernaz Sara

Natjecatelji u Vrsaru

Mlađi juniori

Mlađe kadetkinje