Druga hrvatska stolnoteniska liga – zapad

Brovinje – Maestral parovi

Proteklog vikenda započelo je natjecanje u sklopu Druge hrvatske stolnoteniske lige – zapad. Nakon što je protekla sezona prekinuta bez odigravanja svih susreta, stolnotenisači se nadaju da će novu sezonu odigrati bez zdravstvenih problema. Na početku sezone pun pogodak gostujućih momčadi koje domaćinima nisu dale ni najmanje šanse za pobjedu.
Maestral je u Koromačnu bio bolji od Brovinja 4 : 0, Vrsar u Opatiji od domaćina 4 : 2, u Poreču Malinska je pobijedila Jadran istim rezultatom kao i Matulji u Pazinu domaći Pazin.

Rezultati 1. kola

Brovinje – Maestral 0 : 4
Opatija 08 – Vrsar 2 : 4
Pazin – Malinska D. 2 : 4
Jadran – Matulji 2 : 4

 

BROVINJE – MAESTRAL 0 : 4
Zidarić Dino – Deklić Kevin 2 : 3 (-6, -8, 8, 5, -7)
Dobrić Igor – Buvinić Ivan 0 : 3 (-3, -4, -3)
Bernaz Leo – Auguštin Luka 0 : 3 (-9, -6, -11)
Zidarić, Bernaz – Buvinić, Deklić 0 : 3 (-9, -6, -8)

 

OPATIJA 08 – VRSAR 2 : 4
Simčić Lukas – Kovačev Jadran 0 : 3 (-9, -8, -7)
Meak Donatello – Grujović Jan 3 : 2 (12, -7, 8, -9, 7)
Šebelja Alen – Banjac Miodrag 1 : 3 (-7, -6, 9, -5)
Simčić, Šebelja – Kovačev, Grujović 1 : 3 (9,- 6, -5, -2)
Simčić Lukas – Grujović Jan 3 : 0 (5, 7, 5)
Šebelja Alen – Kovačev Jadran 0 : 3 (-5, -7, -5)

 

JADRAN – MALINSKA 2 : 4
Španić Leon – Baša Nikola 1 : 3 (-16, -12, 7, -8)
Otočan Luka – Salma Dominik 1 : 3 (-7, -7, 8, -7)
Augustinović Marino – Šantić Adrian 3 : 1 (-8, 11, 7, 7)
Španić, Augustinović – Salma, Baša 3 : 1 (-6, 10, 10, 4)
Španić Leon – Salma Dominik 1 : 3 (-9, 5, -8, -4)
Augustinović Marino – Baša Nikola 1 : 3 (-5, 9, -9, -6)

 

PAZIN – MATULJI 2 : 4
Orbanić Mauro – Semion Robert 3 : 0 (13, 9, 6)
Nadišić Mauro – Kršovnik Leonard 0 : 3 (-9, -3, -5)
Lukez Goran – Vidović Denis 2 : 3 (-9, 6, -2, 7, -7)
Orbanić, Nadišić – Kršovnik, Semion 0 : 3 (-11, -7, -6)
Orbanić Mauro – Kršovnik Leonard 3 : 1 (6, 7, -2, 7)
Lukez Goran – Semion Robert 2 : 3 (5, -6, 5, -11, -8)

 

Redoslijed nakon 1. kola:

 

Meč Pobjeda Poraz Omjer Bod
1. MAESTRAL 1 1 0 4 : 0 2
2. VRSAR 1 1 0 4 : 2 2
3. MALINSKA 1 1 0 4 : 2 2
4. MATULJI 1 1 0 4 : 2 2
5. PAZIN 1 0 1 2 : 4 1
6. JADRAN 1 0 1 2 : 4 1
7. OPATIJA 08 1 0 1 2 : 4 1
8. BROVINJE 1 0 1 0 : 4 1
9. KVARNER 0 0 0 0 : 0 0

 

U 2. kolu 3. 10. 2020. igraju:

Vrsar – Brovinje
Malinska D. – Pazin
Maestral – Jadran
Kvarner – Opatija 08