15. Memorijal Mirko Abramović Varaždin0

Brovinje u Varaždinu

Brovinje u Varaždinu

Mladi stolnotenisači Brovinja nastupili su u jakoj međunarodnoj konkurenciji na 15. Memorijalu Mirko Abramović koji se održao u Varaždinu od 8. do 10. 11. 2019. U subotu je samo Leo Bernaz prošao kvalifikacijsku grupu u kategoriji najmlađih kadeta pobjedama protiv Peraka (Vodovod)  i Kolaka (Cibalia). U osmini finala pobijedio je Slovenca Rešetiča (Krka), ali je u četvrtfinalu nakon velike borbe u pet setova poražen od Austrijanca Meiera (OBV). Protiv istog protivnika Bernaz je igrao i u kategoriji mlađih kadeta dan kasnije i pobijedio 3 : 1 pa je šteta što se u subotu nije probio u polufinale. Nakon prolaska grupe u mlađim kadetima je zapeo u 1/32 finala u izjednačenom meču protiv Komparića (Zagreb).

Josip Griparić je odigrao izvrsno u kadetskoj kategoriji protiv starijih i bolje rangiranih  igrača, ali je ostao trećeplasirani u grupi s jednom pobjedom protiv Maršića (Cibalia) i dva poraza protiv Vinceka (Visa) i Kumara (Zagreb). Dan kasnije, u mlađekadetskoj kategoriji, grupu je prošao kao drugoplasirani pobjedom protiv BJELAJCA (Prijedor) i porazom od DMITROVIĆA (Zagreb). U 1/32 finala je pobijedio ZOLTNERA (Split), a zatim u meču u pet setova zaustavljen u 1/16 finala od RADULOVIĆA (Prijedor).

Emanuel Drndić, Sara Bernaz i Ivana Tubaković nisu uspjeli proći kvalifikacijske grupe.

 

Najmlađi kadeti

BERNAZ Leo – PERAK Sven (Vodovod) 3 : 1 (-9, 8, 8, 6)
– KOLAK Ante (Cibalia) 3 : 0 (10, 6, 8)
1/8 – REŠETIČ Amadej (Krka) 3 : 0 (5, 7, 13)
1/4 – MEIER Julian (OBV Austrija) 2 : 3 (7, -5, 3, -3, -9)

 

DRNDIĆ Emanuel – VOLF Matija (Šenkovec) 0 : 3 (-2,-1, -5)
– HRNČIĆ Bono (MGK Drava) 0 : 3 (-6, -8, -8)
– METER Vito (Mladost Zagreb) 0 : 3 (-6, -13, -7)

 

Najmlađe kadetkinje

BERNAZ Sara – ČMELAK Hana (Mihovljani) 0 : 3 (-10, -5, -7)
– RAJHER Mia (KOS) 3 : 0 (7, 3, 2)
– JELIĆ Petra (Mladost Zagreb) 1 : 3 (7, -9, -5, -11)

 

TUBAKOVIĆ Ivana – ŠAKIĆ Laura (Malinska 0 : 3 (-9, -8, -5)
– KOLARIĆ Petra (Mihovljani) 0 : 3 (-5, -9, -7)
– VUKELJA Leeloo (Aquaestil) 0 : 3 (-4, -1, -5)

 

Kadeti

GRIPARIĆ Josip – VINCEK Simon (Visa) 1 : 3 (-5, -6, 9, -4)
– MARŠIĆ David (Cibalia) 3 : 2 (9, 7, -7, -9, 4)
– KUMAR Filip (Zagreb) 1 : 3 (-6, -6, 5, -9)

 

Mlađi kadeti

BERNAZ Leo – DVORSKI Simon (Visa) 0 : 3 (-2, -2, -8)
– MEIER Julian (OBV Austrija) 3 : 1 (8, -1, 10, 9)
1/32 – KOMPARIĆ Tristan (Zagreb) 1 : 3 (-14, -3, 9, -9)

 

GRIPARIĆ Josip – BJELAJAC Nikola (Prijedor) 3 : 1 (-9, 9, 6, 9)
– DMITROVIĆ Patrik (Zagreb) 0 : 3 (-9, -10, -9)
1/32 – ZOLTNER Boris (Split) 3 : 2 (12, 4, -6, -11, 10)
1/16 – RADULOVIĆ Miloš (Prijedor) 2 : 3 (-8, 4, -4, 9, -4)

 

DRNDIĆ Emanuel – ZRNIĆ David (CMV) 0 : 3 (-3, -4, -3)
– ŠKALJIĆ Lukas (Jadran) 3 : 2 (-9, -7, 12, 9, 12)
– GIERLINGER Benjamin (OBV) 0 : 3 (-2, -1, -1)

 

Mlađe kadetkinje

BERNAZ Sara – KASTELIĆ Tija (Krka) 0 : 3 (-3, -1, -3)
– BATINIĆ Petra (Novi Zagreb) 3 : 2 (-11, -6, 4, 10, 5)
– BEBEK Lana (Dugo Selo) 0 : 3 (-2, -4, -2)

 

TUBAKOVIĆ Ivana – JURIĆ Nina (Zagreb) 0 : 3 (-2, -2, -4)
– ČMELAK Hana (Mihovljani) 0 : 3 (-1, -5, -2)
– GOJKOVIĆ Neva (Samobor) 0 : 3 (-1, -5, -2)

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>