Pobjeda i poraz u 11. kolu0

Brovinje – Velika Gorica Stanfar 4 : 1

Brovinje – Industrogradnja 3 : 4

Stk Brovinje

Stolnotenisači Brovinja u 11. kolu Prve hrvatske stolnoteniske lige – zapad odigrali su u Koromačnu protiv Velike Gorice Stanfar i Industrogradnje. U jutarnjem terminu su bez većih problema pobijedili oslabljenu Veliku Goricu 4 : 1, a onda popodne izgubili u dramatičnom susretu s Industrogradnjom 4 : 3. Polovičan uspjeh svakako nije zadovoljio domaćine koji su tako izgubili šansu da u svojoj drugoj prvoligaškoj sezoni pokušaju izboriti treće mjesto.

Protiv Industrogradnje odigrano je svih sedam mečeva, a Zagrepčani su ovaj put bili spretniji i mirniji. Rezultat je mogao biti i povoljniji za domaćine da je barem jedan od tri meča u kojima se igrao peti set otišao na njihovu stranu. Međutim i Dobrić i Jurišić kao i par Dobrić, Habijanec su poklekli upravo u petom odlučujućem setu.

Poveli su domaćini preko Habijanca koji je u tri seta bio bolji od Žuvele. Gosti su preokrenuli u tri iduća meča. Izjednačio je Nemec pobijedivši Dobrića. Žuvela je doveo Industrogradnju u vodstvo. Očekivalo se da bi par Dobrić, Habijanec mogli opet izjednačiti rezultat. Sve je išlo po planu do pretkraj četvrtog seta. Vodili su domaći 2 : 1 u setovima i povoljan rezultat u četvrtom. Ipak, Kantoci i Nemec su u fiksu uzeli taj set, a onda sigurno kontrolirali peti set dovevši goste u vodstvo 3 : 1.

Habijanec smanjuje na 3 : 2, a Jurišić vraća nadu domaćinima pobijedivši Žuvelu. Ipak, u sedmom meču, Kantoci je bio prejak za Dobrića te je pobjedom 3 : 0 osigurao ukupnu pobjedu za goste 4 : 3.

Brovinje V. Gorica Stanfar 4 : 1
Dobrić Raymond – Gusić Ivan 3 : 0 (7, 7, 7)
Basiaco Leo – Javor Karlo 2 : 3 (12, -8, 11, -9, -9)
Jurišić Dario – Elger Domagoj 3 : 0 (8, 5, 6)
Jurišić, Dobrić – Javor, Elger 3 : 1 (8, -9, 6, 4)
Dobrić Raymond – Javor Karlo 3 : 1 (9, -5, 1, 5)

Brovinje Industrogradnja 3 : 4
Habijanec Marko – Žuvela Petar 3 : 0 (6, 9, 7)
Dobrić Raymond – Nemec Vjekoslav 2 : 3 (-7, -8, 9, 9, -6)
Jurišić Dario – Kantoci Luka 2 : 3 (10, -4, -10, 10, -8)
Habijanec, Dobrić – Kantoci, Nemec 2 : 3 (-6, 4, 5, -10, -6)
Habijanec Marko – Nemec Vjekoslav 3 : 1 (-10, 6, 4, 7)
Jurišić Dario – Žuvela Petar 3 : 1 (9, -8, 6, 9)
Dobrić Raymond – Kantoci Luka 0 : 3 (-7, -6, -4)

12.KOLO

U posljednjem 12. kolu koje se igra u subotu, 16. 4. 2016. Brovinje ide u goste Jaski i Dugom Selu.