Pojedinačno prvenstvo županije0

Topčagić brončana i srebrna

Topčagić brončana i srebrna

U sportskoj dvorani Žatika u Poreču je u nedjelju odigrano pojedinačno prvenstvo Istarske županije u stolnom tenisu. Na prvenstvu su u sudjelovali i članovi Stk Brovinja i to u najmađoj kategoriji Leo Bernaz i Matias Belušić Gonzalez, najmlađi kadet Tristan Lalović, mlađi kadet Antonio Lazarić te kadetkinje Emili Topčagić i Matea Stipić.

Topčagić je postigla najbolji rezultat osvojivši treće mjesto u konkurenciji juniorki i drugo mjesto u konkurenciji kadetkinja.
U juniorskoj konkurenciji ju je u polufinalu zaustavila Pršurić (Vrsar) 3 : 0. U kadetskoj konkurenciji je u polufinalu bila bolja od Orlić (Arena) 3 : 0, ali je u finalu tijesno poražena od Božić (Pula) 3 : 2.
U obje konkurencije nastupila je i Stipić Matea.

Belušić Gonzalez Matias i Bernaz Leo

Belušić Gonzalez Matias i Bernaz Leo

Bernaz je u konkurenciji klinaca grupu prošao kao drugoplasirani s jednom pobjedom protiv Glavića (Tar) 3 : 0 te porazom od Stepčića (Pula) 0 : 3. U 1/8 finala je pobijedio Maršića (Tar) 3 : 0, a u 1/4 finalu izgubio od Ukote (Pula) 3 : 0.
Belušić Gonzalez kome je ovo bio prvi nastup na turniru poražen je u grupi od Filipovića (Tar) i Riđića (Pula).

Lazarić je u konkurenciji mlađih kadeta prošao grupu kao prvoplasirani s dvije pobjede pobjede protiv Januša (Pula) 3 : 0 i Nimanija (Jadran Poreč) 3 : 0. U 1/8 finala pobijedio je Težaka (Kanfanar) 3 : 1, ali je na putu do medalje zaustavljen u 1/4 finala od Auguština (Maestral) 3 : 0.

Lazarić Antonio

Lazarić Antonio

U kadetskoj konkurenciji Lazarić je grupu prošao kao drugoplasirani pobijedivši Heraka (Lovreč) i Šušljika (Jadran Poreč) 3 : 0 te izgubivši od Milohanovića (Pula) 1 : 3. U 1/8 finalu je poražen od  Grujevića (Jadran Poreč) 3 : 2.

Kod najmlađih kadeta Lalović je u grupi poražen od Ukote (Pula) 0 : 3 te od Filipovića (Tar) 2 : 3, a pobijedio je Peterfaja (Nova Vas) 3 : 2.

Klinci

 

Bernaz Leo – Glavić (Tar) 3 : 0 (1, 5, 3)
– Stepčić (Pula) 0 : 3 (-8, -8, -9)
1/8 – Maršić (Tar) 3 : 0 (8, 8, 8)
1/4 – Ukota (Pula) 0 : 3 (-6, -4, -2)

 

Belušić Gonzalez Matias – Filipović (Tar) 0 : 3 (3, 3, 3)
– Riđić (Pula) 0 : 3 (-8, -7, -7)

 

 

        Najmlađi kadeti

 

Lalović Tristan – Ukota (Pula) 0 : 3 (-1, -2, -3)
– Peterfaj (Nova Vas) 3 : 2 (6, -9, -11, 8, 12)
– Filipović (Tar) 2 : 3 (-9, 9, -8, 8, -9)

 

         Mlađi kadeti

 

Lazarić Antonio – Januš (Pula) 3 : 0 (7, 7, 7)
– Nimani (Jadran Poreč) 3 : 0 (1, 3, 0)
1/8 – Težak (Kanfanar) 3 : 1 (7, 3, -10, 10)
1/4 – Auguštin (Maestral) 0 : 3 (-4, -7, -10)

 

 

Lalović Tristan – Majur (Pula) 0 : 3 (-7, -5, -8)
– Nadal (Maestral) 0 : 3 (-2, 0, -5)

 

 

         Kadeti

 

Lazarić Antonio – Herak (Lovreč) 3 : 0 (9, 7, 10)
– Šušljik (Jadran Poreč) 3 : 0 (4, 8, 2)
– Milohanović (Pula) 1 : 3 (-4, 8, -3, -5)
1/8 – Grujević (Jadran Poreč) 2 : 3 (-8, 8, -9, 4, -7)

 

 

        Kadetkinje

 

Topčagić Emili – Butković (Pula) 3 : 0 (4, 5, 2)
– Petelinac (Pula) 3 : 0 (-9, -7, 6, 5, -8)
1/2 – Orlić (Arena) 3 : 0 (-7,-9,-10)
Finale – Božić (Pula) 2 : 3 (7, -5, 8, -6, -6)

 

Stipić Matea – Orlić (Arena) 2 : 3 (-7, 7, 9, -4, -2)
– Božić (Pula) 0 : 3 (-5, -6, -9)
– Benčić (Novigrad) 3 : 0 (10, 6, 8)

 

Juniorke

 

Topčagić Emili – Božić (Pula) 1 : 3 (-11, -5, 5, -9)
– Kos (Bambi) 3 : 0 (6, 5, 6)
1/2 – Pršurić (Vrsar) 0 : 3 (-10, -7, -4)

 

Stipić Matea – Pršurić (Vrsar) 0 : 3 (-5, -4, -8)
– Stern Racan (Pula) 0 : 3 (-4, -5, -4)

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>