Brovinje i dalje prvoligaš0

Habijanec Marko

Habijanec Marko

Nakon dosta natezanja oko završnice Prve hrvatske stolnoteniske lige – zapad i administrativnih odluka HSTS-a oko rezultata utakmice Opatija – Srdoči te odustajanja druge momčadi Donata (Zadar) od natjecanja, stolnotenisači Brovinja će ipak drugu sezonu za redom igrati kao prvoligaši. Tu odluku je donio Izvršni odbor HSTS-a i time konačno zaključio lanjsko natjecanje.

Momčad je u odnosu na lanjsku sezonu izmjenjena jer su Brovinje napustili Smuda i Radanović, a kao pojačanje je doveden Marko Habijanec koji je lani igrao u riječkom Kvarneru. Kako je Habijanec jedan od boljih igrača u ligi s velikim  iskustvom igranja u najboljim hrvatskim klubovima, očekuje se da će biti podrška mlađim igračima Brovinja u pokušaju da nastave svoj prvoligaški san.Uz njega će u sastavu biti domaće snage Raymond Dobrić, Dario Jurišić, Fabio Ivinić, Antonio Smoković i Leo Basiaco.

Jesenski dio lige započinje 10. listopada utakmicama prvog kola, a Brovinje kao i lani prvu utakmicu igra u Voloskom protiv Opatije dok ih prvo domaćinstvo u Koromačnu očekuje tek u četvrtom kolu protiv Zaboka.

 

Raspored utakmica jesenskog dijela

  1. kolo – 10. 10. 2015.

Velika Gorica Stanfar – Industrogradnja Zagreb

Jaska Jastrebarsko – Dugo Selo

Bajer Fužine – Kvarner Rijeka

Opatija ’08 – Brovinje

Zabok – Šibenik

 

  1. kolo – 17. 10. 2015.

Velika Gorica Stanfar – Šibenik

Jaska Jastrebarsko – Zabok

Bajer Fužine – Brovinje

Kvarner Rijeka – Opatija ’08

 

Industrogradnja Zagreb – Šibenik

Dugo Selo – Zabok

Bajer Fužine – Opatija ’08

Kvarner Rijeka – Brovinje

 

  1. kolo – 31. 10. 2015.

Šibenik – Opatija ’08

Zabok – Bajer Fužine

Velika Gorica Stanfar – Dugo Selo

Industrogradnja Zagreb – Jaska Jastrebarsko

 

Šibenik – Brovinje

Zabok – Kvarner Rijeka

Velika Gorica Stanfar – Jaska Jastrebarsko

Industrogradnja Zagreb – Dugo Selo

 

  1. kolo – 7. 11. 2015.

Jaska Jastrebarsko – Šibenik

Bajer Fužine – Industrogradnja Zagreb

Kvarner Rijeka – Velika Gorica Stanfar

Opatija ’08 Opatija – Zabok

 

Dugo Selo – Šibenik

Bajer Fužine – Velika Gorica Stanfar

Kvarner Rijeka – Industrogradnja Zagreb

č2Brovinje – Zabok

 

  1. kolo – 28. 11. 2015.

Velika Gorica Stanfar – Brovinje

Industrogradnja Zagreb – Opatija ’08

Jaska Jastrebarsko – Kvarner Rijeka

Dugo Selo – Bajer Fužine

 

Velika Gorica Stanfar – Opatija ’08

Industrogradnja Zagreb – Brovinje

Jaska Jastrebarsko – Bajer Fužine

Dugo Selo – Kvarner Rijeka

 

  1. kolo – 5. 12. 2015.

Bajer Fužine – Šibenik

Opatija ’08 – Dugo Selo

Brovinje – Jaska Jastrebarsko

Zabok – Velika Gorica Stanfar

 

Kvarner Rijeka – Šibenik

Opatija ’08 – Jaska Jastrebarsko

Brovinje – Dugo Selo

Zabok – Industrogradnja Zagreb

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>