Prva hrvatska stolnoteniska liga – 10. kolo0

Jurišić - Miljatović

Jurišić – Miljatović

Stolnotenisači Brovinja poraženi su u susretu 10. kola Prve hrvatske stolnoteniske lige u Koromačnu od druge momčadi zadarskog Donata 4 : 2. Presudio je izuzetno loš nastup Radanovića koji je u drugom meču poražen od trećeg reketa gostiju Ražova 3 : 2. Dvije pobjede za domaće je ostvario Smuda pobijedivši uvjerljivo Miljatovića i Ražova. Jurišić je nakon poraza od Goje 3 : 1, imao priliku poravnati rezultat u meču protiv Miljatovića. Nakon gubitka prva dva seta vratio se u meč i u petom setu vodio sve do same završnice. Kod rezultata 9 : 7 za Jurišića, Miljatović preokreće s četiri uzastopna poena za konačnih 3 : 2 odnosno 4 : 2 za Donat.

Smuda - Miljatović

Smuda – Miljatović

Kako je Opatija u jutarnjem terminu pobijedila Donat 4 : 2 situacija na začelju nije baš najpovoljnija za Brovinje. Osim toga treba sačekati i odluku Liga odbora vezano za žalbu na utakmicu Opatija – Srdoči koja bitno može utjecati na poredak kako na dnu tako i na vrhu prvoligaške tablice.

BROVINJE – DONAT II 2 : 4
Smuda – Miljatović 3 : 0 (6, 6, 5)
Radanović – Ražov 2 : 3 (-4, 8, 8, -13, -9)
Jurišić – Goja 1 : 3 (-5, -5, 6, -9)
Radanović, Smuda – Miljatović, Goja 0 : 3 (9, 7, 8)
Smuda – Ražov 3 : 0 (2, 4, 8)
Jurišić – Miljatović 2 : 3 (-7, -8, 5, 11, -9)