Pobjeda na startu0

Pula II – Brovinje 1 : 4

image

Stk Brovinje

Stolnotenisači Brovinja su u prvom nastupu nove sezone Druge hrvatske stolnoteniske lige startali pobjedom u Puli protiv druge momčadi Pule. Iako konačni rezultat može zavarati susret je bio poprilično neizvjestan pogotovo u prva dva meča u kojima su Dekleva i Matošević pružili veliki otpor Iviniću i Dobriću.
Ivinić je poveo 2 : 0 u setovima, ali se uporni Dekleva uspio vratiti u meč i izjednačiti na 2 : 2. U petom setu velika borba i tek je u finišu seta Ivinić je uspio slomiti otpor mladog Višnjanca u redovima Pule  za konačnih 8 : 11. Isti scenario odigrao se i u meču Matoševića i Dobrića. Dobrić je poveo 2 : 0, Matošević izjednačio i tek je u petom setu Dobrić na iskustvo uspio  osigurati novu pobjedu za Brovinje.