Andro Kids Days 2012.0

image

Selekcija Istre u Duesseldorfu

Selekcija Stolnoteniskog saveza Istarske županije i ove je godine uspješno nastupila u Duesseldorf na turniru Andro Kids Days 2012. koji se održao od 24. – 26. 08. 2012. Treneri voditelji selekcije Šešelja Dean – Stk „Pula“ i Banjac Miodrag – Stk „Vrsar„ na put su poveli šestero natjecatelja jer je u posljednjem trenutku nastup otkazao Glavočević Ivan (Stk “Sv Lovreč”).
Najveći uspjeh je postigla Pršurić Mateja (Stk “Sv Lovreč”) koja je osvojila prvo mjesto nanizavši sedam pobjeda.


Nakon što je skupinu glatko prošla sa dvije pobjede, Mateja je do finala došla preko Njemica Silar (3 – 0) u šesnaestini finala, List (3 – 1) u osmini finala te Bruner (3 – 1) u četvrtfinalu. U polufinalu je sa 3 – 1 bila bolja od Švicarke Haas, da bi napokon u finalu također sa 3 – 1 savladala Poljakinju Wrzosek. U ekipnom turniru Pršurić je zajedno sa Šimičić dogurala do četvrtfinala gdje su poražene od njemačke ekipe Schalke 2 : 3.

I ostali predstavnici Istre uspješno su prošli kvalifikacijske skupine u svojim kategorijama. Stern Racan je zaustavljena u četvrtfinalu, Topčagić i Šimičić u osmini finala, Matošević u drugom kolu, a Jurišić u prvom kolu nakon skupina.


Rezultati ekipno:


/M/ (Jurišić Dario, Matošević Manuel)

II. kolo:

Istarska Županija – SpVgg Satteldorf 3 : 0

III. kolo:

Istarska Županija – Hecht-Troisdorf/Daisdorf 0 : 3


/Ž/ (Pršurić Matea, Šimičić Petra)

II. kolo:

Istarska Županija – SSV Schonmünzach 3 : 1

III. kolo:

Istarska Županija – Baisweil 3 : 1

Četvrtfinale:

Istarska Županija – Schalke 04 2 : 3


/Ž/ (Topčagić Emili, Stern Racan Lora)

I. kolo:

Istarska Županija – TTV 04 Edenkoben 2 : 3


Rezultati pojedinačno:


/M/ Grupa (Jurišić, Wielern, Meyer, Stuckenbrock)

Jurišić – Stuckenbrock 3 : 0

Jurišić – Meyer 3 : 0

Jurišić -Wielern 3 : 1

1/32 finala:

Jurišić – Werner 2 : 3


/M/ Grupa (Matošević, Milek, Dryry)

Matošević – Milek 3 : 0

Matošević – Dryry 3 : 0

1/32 finala:

Matošević – Frinzel 3 : 0

1/16 finala:

Matošević – Luchey 0 : 3


/Ž/ Grupa (Topčagić, Pfeffekorn, Kienle, Deliaga)

Topčagić – Kienle 3 : 0

Topčagić – Deliaga 3 : 1

Topčagić – Pfeffekorn 1 : 3

1/8 finala:

Topčagić – Smeljanski /Ukr/ 2 : 3


/Ž/ Grupa (Pršurić, Wittorf, Szametat)

Pršurić – Wittorf 3 : 0

Pršurić – Szametat 3 : 0

1/16 finala:

Pršurić – Silar 3 : 0

1/8 finala:

Pršurić – List 3 : 2

1/4 finala:

Pršurić – Brunner 3 : 1

Polufinale:

Pršurić – Haas 3 : 1

Finale:

Pršurić – Wrzosek /Polj/ 3 : 1


/Ž/ Grupa (Šimičić, Elfert, Machalett)

Šimičić – Elfert 3 : 0

Šimičić – Machalett 3 : 0

1/8 finala:

Šimičić – König 1 : 3


/Ž/ Grupa (Stern Racan, Litschke, Schubinski)

Stern Racan – Litschk 3 : 1

Stern Racan – Schubinski 3 : 0

1/16 finala:

Stern Racan-Schäfer 3 : 0

1/8 finala:

Stern Racan – Kazahevich /Rus/ 3 : 0

1/4 finala:

Stern Racan – Usbech 0 : 3


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>