1. otvoreni turnir HSTS-a0

Emili Topčagić do 1/4 finala, a Jurišić, A. Topčagić, Dobrić i Ivinić zaustavljeni u 1/16 finala


U kategoriji najmlađih kadetkinja Emili Topčagić je s tri pobjede: Bešenić (Drava) 3 : 0, Petrović (Vukovar) 3 : 1 i Ilić (Samobor) 3 : 0 prošla skupinu kao prvoplasirana. U 1/8 finala bila je bolja od Vukelić (Crikvenica) 3 : 2, a onda – ovaj put u 1/4 finalu, opet pet setova u meču s trenutno trećom igračicom na rang listi HSTS-a Petrom Bulić (Dugo Selo).

Topčagić E.

– Bešenić (Drava, Žabnik)

3 : 0 (2, 4, 9)


– Petrović (Vukovar)

3 : 1 (7, -15, 7, 3)


– Ilić (Samobor)

3 : 0 (2, 10, 10)


– Vukelić (Crikvenica)

3 : 2 (7, -9, -8, 5, 8 )


– Bulić (Dugo Selo)

2 : 3 (-5, 5, -12, 7, -9)

Kadeti Dario Jurišić i Axel Topčagić su kao drugoplasirani prošli skupine, ali su zaustavljeni u 1/16 finala od Murata (Brckovljani) odnosno Graovca (Srdoči.)

Topčagić je u skupini pobijedio Tršinskog (Zabok) 3 : 1, a izgubio od Hreleca (Varaždin) 0 : 3.

Jurišić je u skupini imao dvije pobjede 3 : 0 protiv Cvjetića (Tis) i Strmečkog (MAK) te poraz istim rezultatom od Jambora (Čakovec). U 1/32 finala pobijedio je Raića (Lokomotiva) 3 : 1.

Jurišić D.

– Cvjetić (Tis)

3 : 0 (5, 5, 6)


– Strmečki (MAK)

3 : 0 (1, 4, 3)


– Jambor (Čakovec)

0 : 3 (-7, -6, -2)

1/32

– Raić (Lokomotiva)

3 : 1 (-7, 9, 10, 9)

1/16

– Murat (Brckovljani)

0 : 3 (-6, -8, -7)


Topčagić A.

– Hrelec (Igea Varaždin)

0 : 3 (-7, -4, -5)


– Tršinski (Zabok)

3 : 1 (8, -5, 9, 11)

1/16

– Graovac (Srdoči)

0 : 3 (-5, -3, -7)


U nedjelju se turnir nastavio u mlađekadetskoj i juniorskoj konkurenciji.

Raymond Dobrić je skupinu prošao kao drugoplasirani nakon pobjeda protiv Dvorskog (Pula) i Bogovića (TA Zagreb) po 3 : 0 i poraza protiv Petrovića (V. Gorica) 2 : 3. U 1/32 finala pobijedio je Polovića (Kvarner) 3 : 2, a zatim je u 1/16 finala zaustavljen od reprezentativca Hrvatske Horvata (IGEA Varaždin) 0 : 3.

Ivinić je u skupini bio izvrstan pobjedama 3 : 0 protiv Gusaka (Graničar) i Švende (Poreč) te 3 : 2 protiv dvanaestog s rang liste Vidačeka (IGEA Varaždin). Kao prvoplasirani je bio slobodan u 1/32 finala, a zatim je izgubio od Zeljka D. (Zagreb) 0 : 3.

Dobrić R.

– Dvorsky (Pula)

3 : 0 (8, 4, 3)


– Bogović (TA zagreb)

3 : 0 (7, 3, 2)


– Petrović (V. Gorica)

2 : 3 (-8, -9, 11, 10, -10)

1/32

– Polović (Kvarner)

3 : 2 (-11, 9, 10, -8, 5)

1/16

– Horvat (IGEA Varaždin)

0 : 3 (-7, -9, -9)


Ivinić F.

– Gusak (Graničar)

3 : 0 (6, 6, 7)


– Švenda-Đurić (Poreč)

3 : 0 (2, 6, 5)


– Vidaček (IGEA Varaždin)

3 : 2 (11, 9, -3, -4, 9)

1/32


1/16

– Zeljko D. (Zagreb)

0 : 3 (-8, -8, -8)


U kategoriji mlađih kadeta Antonio Smoković se nije uspio plasirati u završnicu s dva poraza i jednom pobjedom u skupini

Smoković A.

– Soldatić (Nova Vas)

3 : 0 (4, 7, 6)


– Ognjanović (IGEA)

0 : 3 (-2, -6, -5)


– Zrna (Šenkovac)

0 : 3 (-9, -8, -4)



Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>