Zagiping 2011.0

image

Emili i Sabina

Subotnje natjecanje na Zagipingu, u daleko jačoj konkurenciji, prošlo je manje uspješno za stolnotenisače Brovinja.

Jedina koja je uspjela proći grupu je bila Emili Topčagić koja se s dvije pobjede i jednim porazom kao drugoplasirana probila u 1/16 finala, ali je tu zaustavljena od pete nositeljice turnira Mađarice Korde 0 : 3 (-2, -7, -7).

Druga predstavnica Brovinja u toj kategoriji, Alić, je poražena u sva tri susreta u grupi, ali je za nju veliki uspjeh bio i sam plasman u subotnji dio turnira.

Topčagić E.

– Sakač (Ljubešćica)

3 : 0


– Dragoman (Rumunjska)

0 : 3


– Bečić (Crna Gora)

3 : 1

1/16

– Korda (Mađarska)

0 : 3


Alić

– Surijan (Unirea – Srbija)

0 : 3


– Marn (Aquaestil)

0 : 3


– Paulin (Izola)

0 : 3


image

Brovinje u Zagrebu

U kategoriji mlađih kadeta Axel Topčagić i Dario Jurišić su ostali kao treći u grupi s jednom pobjedom i dva poraza iako su igrom zadovoljili protiv protivnika među kojima su bili i reprezentativci iz BiH.




Jurišić

– Vidaček (Igea – Varaždin)

0 : 3 (-10, -9, -10)


– Izak (Fužinar – SLO)

3 : 0 (8, 8, 6)


– Hanić (BiH)

0 : 3 (-9, -6, -8)


Topčagić A.

– Muharemagić (BiH)

2 : 3 (13, -6, -6, 7, -9)


– Rant (Škofja Loka)

3 : 2 (-8, 5, 8, -10, 3)


– Lovrek (Čakovec)

0 : 3 (-7, -5, -6)

U momčadskom  dijelu juniorske konkurencije stolnotenisači Brovinja su također s jednom pobjedom (Mostar, 3 : 1) i dva poraza protiv objektivno jačih slovenskih momčadi (Križe, 0 : 3 i Pomorje, 0 : 3) ostali trećeplasirani u grupi bez plasmana u 1/4 finala.

Brovinje

– Križe

0 : 3

Dobrić

– Bapić

1 : 3 (-7, 11, -3, -4)

Ivinić

– Legat

0 : 3 (-7, -8, -4)

Dobrić

– Legat

0 : 3 (-9, -9, -6)


Brovinje

– Pomorje

0 : 3

Ivinić

– Pršulja

0 : 3 (-7, -4, -6)

Dobrić

– Krušić

1 : 3 (-12, -8, 9, -10)

Dobrić

– Pršulja

0 : 3 (-7, -7, -7)


Brovinje

– Mostar

3 : 1

Ivinić

– Soldo

3 : 2 (-5, -8, 3, 7, 9)

Dobrić

– Šakota

3 : 2 (-5, 8, 5, -9, 8 )

Ivinić

– Šakota

0 : 3 (-9, -9, -8)

Dobrić

– Soldo

3 : 0 (7, 6, 5)

U pojedinačnoj konkurenciji Dobrić je u grupi izgubio od prvog nositelja i hrvatskog reprezentativca Zeljka (Zagreb) 0 : 3 i od Slovenca Najdiča 2 : 3.

Ivinić je također natjecanje završio u grupi porazima protiv Crnogorca Čekića 1 : 3 i Bednjaneca (S. Brod) 0 : 3 te pobjedom protiv Slovenca Prezelja 3 : 1.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>