Brovinje – Opatija 3 : 40

image

Dobrić R. - Vukelić

U derbiju 9. kola Treće hrvatske stolnoteniske lige stolnotenisači Brovinja su namučili favorizirane Opatijce i u meču koji je potrajao preko tri sata i u kojem je odigrano svih sedam susreta na kraju izgubili 4 : 3.

Dobrić Raymond je izvrsno odigrao protiv Vukelića koji iza sebe ima i prvoligašku sezonu u Srdočima. Samo je u trećem setu Vukelić uspio parirati raspoloženom Dobriću pa su domaći poveli 1 : 0.

image

Benazić - Vulin

I u drugom meču nastavilo se po istom receptu samo su sad na suprotnim stranama bili Benazić i Vulin. Opet je samo treći set otišao na stranu gostiju pa su domaći pomalo neočekivano poveli 2 : 0.
Opatija je smanjila nakon što je Puž servama izludio Kujrakovića. U igri je još donekle mogao parirati Opatijcu, ali je ovaj svaki put prednost povećavao servisima.
U igri parova dva Dobrića, Raymond i Zoran nisu pružili jači otpor Pužu i Vukeliću pa su gosti izjednačili na 2 : 2.

image

Kujraković - Puž

I drugi krug pojedinačnih mečeva Brovinjari su bolje otvorili. Dobrić Raymond je ponovo rezultatom 3 : 1 svladao Vulina. Opet je problematičan bio treći set koji je Dobrić nakon male nervoze izgubio 13 : 11.
Velika borba vodila se između Kujrakovića i Vukelića. Dva puta je domaći stolnotenisač vodio, 1 : 0 i 2 : 1, ali je na kraju petog seta morao priznati da je Vukelić bolji pa je prije odlučujućeg sedmog meča rezultat bio 3 : 3.
Konačna odluka pala je u meču između Benazića i Puža. Benazić je poveo 1 : 0, ali se nakon toga Puž uspio vratiti u meč i s tri uzastopna seta osigurao gostima ukupnu pobjedu 4 : 3 i dva boda koja će im osigurati prvo mjesto u poretku s obzirom da će momčad Poreča II vjerojatno odustati od daljnjeg natjecanja zbog financijskih problema.
Stolnotenisači Brovinja su u jesenskom dijelu natjecanja uglavnom ostvarili očekivano. Šest pobjeda i tri poraza te trenutno četvrto mjesto u poretku je  realnost iako možemo žaliti za propuštenom prilikom u današnjem susretu s Opatijom. Da je ostvarena pobjeda onda bi i dojam bio daleko povoljniji.

BROVINJE – OPATIJA 08                         3 : 4

Dobrić Raymond – Vukelić Alen                      3 : 1      (11/9, 11/3, 7/11, 11/3)

Benazić Sandro – Vulin Vedran                        3 : 1      (11/8, 11/8, 11/13, 11/7)

Kujraković Kristijan – Puž Branko                   1 : 3      (4/11, 11/9, 7/11, 10/12)

Dobrić R., Dobrić Zoran – Puž, Vukelić           0 : 3     (5/11, 5/11, 8/11)

Dobrić Raymond – Vulin Vedran                     3 : 1      (11/7, 11/7, 11/13, 11/7)

Kujraković Kristijan – Vukelić Alen                  2 : 3     (11/7, 8/11, 12/10, 4/11, 6/11)

Benazić Sandro – Puž  Branko                          1 : 3    (11/9, 8/11, 1/11, 9/11)

Sumirajući rezultate brovinjskih stolnotenisača tijekom polusezone treba istaći da najbolji skor ima Raymond Dobrić, a u pozitivi su još Butigan Goran, Benazić Sandro i Dobrić Zoran. Negativan skor ima Kujraković Kristijan te par koji je imao nekoliko različitih kombinacija.