Neuspješan nastup mlađih kadeta na prvenstvu PIG regije0

image

Mlađi kadeti u Labinu

U Labinu, u dvorani OŠ Ivo Lola Ribar u organizaciji Stk Brovinje održano je Pojedinačno prvenstvo PIG regije u stolnom tenisu za mlađe kadete i mlađe kadetkinje uz učešće 24 natjecatelja.

Kod mlađih kadeta je slavio Brčić Petar (Poreč) koji je u finalu bio bolji od Dekleva Davida (Višnjan) 3 : 2.

Od petorice mladih stolnotenisača Brovinja nijedan se nije uspio plasirati u završnicu pa su razigravali za utješan plasman. Najbolji je na kraju bio Jurišić Dario koji je osvojio 9. mjesto pobijedivši Španića (Višnjan) 3 : 1.

Kod mlađih kadetkinja je najbolja bila Načinović Ana Pia (Maestral)  koja je u finalu svladala Pršurić Mateju (Sv. Lovreč) rezultatom 3 : 0, dok je Topčagić Emili u konkurenciji starijih igračica ostala bez pobjede.